405-ALP60H-CAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-ALP60H-CAO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA