405-LRG24H-NGO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-LRG24H-NGO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF RED/G
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA