405-NKA120-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NKA120-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR AMB
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Lens Color -
Wavelength - Peak 592nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA