405-NKA60H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NKA60H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 60V
Lens Color -
Wavelength - Peak 592nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA