405-NKG120-CGO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NKG120-CGO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR GRE
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 10000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Lens Color -
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA