405-NKG48H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NKG48H-CGO
Descrizione:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR GREE
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 10000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 48V
Lens Color -
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 9.5mA