405-NKO12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NKO12H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR ORG
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Orange
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Lens Color -
Wavelength - Peak 605nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA