405-NWB120-CBO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NWB120-CBO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR BLU
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style -
Series 405
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA