405-NWB12H-CBO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NWB12H-CBO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR BLU
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 700mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Blue
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Lens Color -
Wavelength - Peak 465nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA