405-NWL24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-NWL24H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR WWHT
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 1800mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Type LED
Voltage 24V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA