CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
405C11A12M00000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.779
$0.779
10
$0.68875
$6.8875
50
$0.64372
$32.186
100
$0.56886
$56.886
500
$0.538935
$269.4675
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 405 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 12 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |