CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
405C35E12M00000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.5928
$5.928
50
$0.55385
$27.6925
100
$0.489535
$48.9535
500
$0.463752
$231.876
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 405 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 12 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |