CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
406C35D25M00000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.6156
$6.156
50
$0.57532
$28.766
100
$0.50844
$50.844
500
$0.481669
$240.8345
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 406 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 25 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |