TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
40KEHD10AFPD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
KEH 40A 2S SP DELTA 440 VAC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$232.902
$232.902
10
$224.8688
$2248.688
25
$216.8375
$5420.9375
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | KEH |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Current | 40 A |
| Base Product Number | 40KEHD10 |