CNC Tech
Prodotto No:
410F0-09-1-00
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN D-SUB RCPT 9POS IDC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.995
$1.995
10
$1.7366
$17.366
25
$1.6625
$41.5625
50
$1.62545
$81.2725
100
$1.55154
$155.154
250
$1.403758
$350.9395
500
$1.292931
$646.4655
1000
$1.108222
$1108.222
2500
$1.034341
$2585.8525
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | CNC Tech |
| Contact Material | Brass |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Feed Through |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Termination | IDC, Ribbon Cable |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 410F0-09 |