CNC Tech
Prodotto No:
410F0-37-1-00
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CONN D-SUB RCPT 37POS IDC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.833
$5.833
10
$5.29245
$52.9245
25
$5.01296
$125.324
50
$4.8963
$244.815
100
$4.66317
$466.317
250
$4.080288
$1020.072
500
$3.963704
$1981.852
1000
$3.380803
$3380.803
2500
$3.147635
$7869.0875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Mfr | CNC Tech |
| Contact Material | Brass |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Feed Through |
| Shell Size, Connector Layout | 4 (DC, C) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 37 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Termination | IDC, Ribbon Cable |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | - |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 410F0-37 |