Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0024-018
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY MCX PLUG TO PLUG 18"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$30.533
$30.533
10
$26.73585
$267.3585
25
$25.58008
$639.502
50
$24.7551
$1237.755
100
$23.92993
$2392.993
250
$22.609658
$5652.4145
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | Belden 735A |
| 1st Connector | MCX Plug, Right Angle |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 75 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Gray |
| 2nd Connector | MCX Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 75 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 18.00" (457.20mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | MCX to MCX |
| Features | Shielded |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | 415-0024 |