Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0198-M1.0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 3.3'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.675
$15.675
10
$13.58595
$135.8595
25
$12.87706
$321.9265
50
$12.69029
$634.5145
100
$11.197365
$1119.7365
250
$10.450874
$2612.7185
500
$10.226921
$5113.4605
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Cable Type | RG-174 |
| 1st Connector | BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | BNC Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 39.4" (1.0m) 3.3' |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 1 GHz |
| Base Product Number | 415-0198 |