Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0210-018
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 18"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$184.1955
$184.1955
10
$170.68745
$1706.8745
25
$164.5476
$4113.69
50
$163.31982
$8165.991
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | HP 160S |
| 1st Connector | 2.92mm Plug |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | 2.92mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 18.00" (457.20mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Style | 2.92mm to 2.92mm |
| Features | Shielded |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 40 GHz |
| Base Product Number | 415-0210 |