Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0501-006
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY SMP JACK TO JACK 6"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$42.598
$42.598
10
$37.30555
$373.0555
25
$35.6934
$892.335
50
$34.542
$1727.1
100
$33.3906
$3339.06
250
$31.54836
$7887.09
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.086" Semi-Rigid Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMP Jack |
| Ingress Protection | - |
| Color | Copper |
| 2nd Connector | SMP Jack, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMP to SMP |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |