Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0507-006
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY SMP JACK TO JACK 6"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$45.676
$45.676
10
$41.91115
$419.1115
25
$40.299
$1007.475
50
$38.9557
$1947.785
100
$36.80642
$3680.642
250
$35.73178
$8932.945
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.047" Semi-Rigid Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMP Jack |
| Ingress Protection | - |
| Color | Copper |
| 2nd Connector | SMP Jack, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMP to SMP |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |