Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0524-MM250
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY SMPM JACK-JACK 9.843"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$43.9375
$43.9375
10
$38.4712
$384.712
25
$36.8087
$920.2175
50
$35.62139
$1781.0695
100
$34.43408
$3443.408
250
$32.534232
$8133.558
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 0.086" Semi-Rigid Cable |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMPM Jack |
| Ingress Protection | - |
| Color | Copper |
| 2nd Connector | SMPM Jack |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 9.843" (250.00mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Female |
| Style | SMPM to SMPM |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 18 GHz |