Cinch Connectivity Solutions Johnson
Prodotto No:
415-0536-036
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL ASSY 2.4MM PLUG TO PLUG 36"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$247.551
$247.551
10
$229.39745
$2293.9745
25
$221.14556
$5528.639
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Cable Type | 2.44mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | 2.4mm Plug |
| Ingress Protection | - |
| Color | Blue |
| 2nd Connector | 2.4mm Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) |
| Mfr | Cinch Connectivity Solutions Johnson |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | 2.4mm to 2.4mm |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 50 GHz |