423A014-25-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
423A014-25-0
Descrizione:
MOLDED PARTS
Guida per l'utente
Color Black
Small Diameter Recovered 0.350" (8.89mm), 0.400" (10.16mm)
Material Elastomer, Fluid Resistant
Small Recovered Length 1.500" (38.10mm)
Product Status Active
Large Diameter Recovered 0.600" (15.24mm)
Series Thermofit 423A0
Large Diameter Supplied 1.200" (30.48mm)
Type Boot, Transition - Side Breakout, 90°
Shell Size - Insert 14
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Large Recovered Length 2.100" (53.34mm)
Features -
Package Bulk
Small Diameter Supplied 0.700" (17.78mm), 0.800" (20.32mm)
Total Length Recovered 4.600" (116.84mm)
Total Length Supplied -
Base Product Number 423A