44/0414-26-9CS2538
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
44/0414-26-9CS2538
Descrizione:
HOOK-UP DL WALL STRND 26AWG WHT
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 135°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.0030" (0.076mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 7/34
Conductor Material Copper, Silver Coated
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.033" (0.84mm)