TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44A0111-26-2-US
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HOOK-UP DL STRND 26AWG RED 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$51.9555
$51.9555
3
$48.814164
$146.442492
5
$46.2441
$231.2205
10
$44.2453
$442.453
25
$41.39112
$1034.778
50
$39.39289
$1969.6445
100
$37.39466
$3739.466
250
$37.109166
$9277.2915
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up, Dual Wall |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0031" (0.080mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44A0111 |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/38 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Red |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.034" (0.86mm) |
| Base Product Number | 44A0111 |