44A0111-28-2
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44A0111-28-2
Descrizione:
HOOK-UP DL STRND 28AWG RED 1=1FT
In magazzino : 9757
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings -
Series MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44A0111
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 7/36
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Red
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.030" (0.76mm)