44A0121-22-0/6-US
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
44A0121-22-0/6-US
Descrizione:
CABLE 2COND 22AWG BLK/BLU
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Black, Blue
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.094" (2.38mm)