44A0121-22-6/9-MX
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
44A0121-22-6/9-MX
Descrizione:
CABLE 2COND 22AWG BLU/WH
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Blue, White
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.094" (2.38mm)