44A0121-26-6/9-US
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
44A0121-26-6/9-US
Descrizione:
CABLE 2COND 26AWG BLU/WH
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/38
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Blue, White
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.068" (1.73mm)