44A0131-20-9/93/96
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
44A0131-20-9/93/96
Descrizione:
CABLE 3COND 20AWG MULTIPLE
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Obsolete
Wire Gauge 20 AWG
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/32
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Multiple
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.119" (3.02mm)