44A0131-22-2/4/6-US
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
44A0131-22-2/4/6-US
Descrizione:
CABLE 3COND 22AWG BLU/RED/YL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Conductor Insulation -
Voltage 600 V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color Blue, Red, Yellow
Features -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.102" (2.59mm)