44A0221-16-9/9CS3030
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44A0221-16-9/9CS3030
Descrizione:
CABLE 2COND 16AWG FEET
In magazzino : 15309
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Usage -
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length Enter Number of Feet in Order Quantity
Conductor Insulation -
Voltage 1000 V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 19/29
Conductor Material Copper, Tinned
Jacket Color -
Features -
Package Digi-Spool®, Continuous Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.162" (4.11mm)