44A7434-20-9/5
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44A7434-20-9/5
Descrizione:
CABLE 2COND 20AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series -
Shield Coverage -
Length -
Conductor Insulation Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 7/28
Conductor Material Alumel, Chromel
Jacket Color -
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.140" (3.56mm)