44A7434-22-9/5CS2968
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44A7434-22-9/5CS2968
Descrizione:
CABLE 2COND 22AWG
Guida per l'utente
Operating Temperature 150°C
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Conductor Strand 7/30
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.118" (3.00mm)