44A9605-16-2
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44A9605-16-2
Descrizione:
HOOK-UP DL WALL STRND 16AWG RED
Guida per l'utente
Operating Temperature 135°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.005" (0.13mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Length -
Voltage 600V
Features -
Jacket Color Red
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.097" (2.46mm)