44AM3111-22-9CS2275-L079
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
44AM3111-22-9CS2275-L079
Descrizione:
HOOK-UP STRND 22AWG 600V WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material -
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44AM1113
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper Alloy, Silver Coated
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.064" (1.63mm)