Rubycon
Prodotto No:
450MXG68MEFCSN22X25
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.8595
$2.8595
10
$2.3142
$23.142
50
$2.01932
$100.966
100
$1.767
$176.7
500
$1.346283
$673.1415
1000
$1.17799
$1177.99
2500
$1.135915
$2839.7875
5000
$1.093849
$5469.245
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 720 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | MXG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.008 A @ 10 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 68 µF |
| Package | Bulk |