Casa / Rectangular Cable Assemblies / 45130-010030-7700/30-E-12
minImg
45130-010030-7700/30-E-12
3M
Prodotto No:
45130-010030-7700/30-E-12
Produttore:
3M
Descrizione:
CABLE ASSY 30 POS 12" PINOUT-E
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 30
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series 451
Length 1.00' (304.80mm)