Rosenberger
Prodotto No:
45S102-271L5
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
STRAIGHT PLUG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$18.4205
$18.4205
10
$15.96095
$159.6095
25
$15.1278
$378.195
50
$14.90873
$745.4365
100
$13.154745
$1315.4745
250
$12.277762
$3069.4405
500
$12.014669
$6007.3345
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 250 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Rosenberger |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-405 (.085" Semi Rigid) |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | 1.0/2.3 |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 10 GHz |