462A011-25-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
462A011-25-0
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT BRKOUT 3:1 SZ11
In magazzino : 41
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Color Black
Small Diameter Recovered 0.142" (3.61mm)
Material Elastomer, Semi-Rigid
Small Recovered Length 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Large Diameter Recovered 0.260" (6.60mm)
Series Thermofit 462A0
Large Diameter Supplied 0.520" (13.21mm)
Type Boot, Transition - Breakout, 3:1
Shell Size - Insert 11
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Large Recovered Length 0.819" (20.80mm)
Features -
Package Bulk
Small Diameter Supplied 0.260" (6.60mm)
Total Length Recovered 1.819" (46.20mm)