462A011-4-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
462A011-4-0
Descrizione:
HEATSHRINK BOOT BRKOUT 3:1 SZ11
In magazzino : 118
Color Black
Small Diameter Recovered 0.142" (3.61mm)
Material Polyolefin (PO), Flexible
Small Recovered Length 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Large Diameter Recovered 0.260" (6.60mm)
Series Thermofit 462A0
Large Diameter Supplied 0.520" (13.21mm)
Large Recovered Length 0.819" (20.80mm)
Features -
Package Bulk
Small Diameter Supplied 0.260" (6.60mm)
Total Length Recovered 1.819" (46.20mm)