464-GAR12H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-GAR12H-CYO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 9.91mm Dia