464-GAR28H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-GAR28H-NYO
Descrizione:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF GREEN
Guida per l'utente
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Lamp Color Amber, Green, Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA
Lens Size 9.91mm Dia