464-LRG15H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-LRG15H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR RED/
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 9.91mm Dia