464-NKL12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-NKL12H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR WWHT
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 9200mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style Round with Flat Top
Series 464
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 9.91mm Dia