464-NKL24H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-NKL24H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR WWHT
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 9200mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Warm
Type LED
Voltage 24V
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 15mA
Lens Size 9.91mm Dia