464-NKO60H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-NKO60H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 60V TAB CLEAR ORG
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 8000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Orange
Type LED
Voltage 60V
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 605nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA
Lens Size 9.91mm Dia