464-NKR15H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464-NKR15H-CWO
Descrizione:
PMI .250" LED 15V TAB CLEAR RED
Viewing Angle 15°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 3600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 15V
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 24mA
Lens Size 9.91mm Dia