464W-GAR24H-CGO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
464W-GAR24H-CGO
Descrizione:
PMI .250" LED 24V WIRE CLEAR GRE
Guida per l'utente
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 5mcd Amber, 5mcd Green, 5mcd Red
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber, Green, Red
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA
Lens Size 9.91mm Dia